Wydruki 3D, które musisz mieć w swoim plecaku

Początek września – czas powrotów uczniów do szkół. Prezentujemy kilka gadżetów, które ułatwią i umilą Wam pobyt na lekcjach. Każdy z nich możemy dla Was wydrukować, przemodelować, spersonalizować. Spytaj o szczegóły!

Gadżet #1 – zestaw geometryczny

Zwycięzca wyzwania „Back To School” organizowanego na platformie Thingiverse w 2013 roku. Absolutny must have każdego ucznia – od podstawówki po szkołę średnią.

Gadżet #2 – piórnik

Pomieści wszelkie mazaki, długopisy i inne akcesoria. Posiada sprytne zapięcie – dwie przelotki, które może połączyć Twój ulubiony ołówek.

Gadżet #3 – organizer do słuchawek

Masz dosyć słuchawek, które zaplątane są w dosłownie wszystko co jest w plecaku? Druk 3D przychodzi na pomoc! Owiń ścisło kabel wokół dinozaura, a końcówki przełóż przez jego oczy. Brzmi masakrycznie, ale działa 🙂

Gadżet #4 – zaczep na plecak

Szkolna ławka lub biurko nie mają haczyka na plecak? Zrób go sam! Drukowanie 3D zapewnia uniwersalność i lekkość – możesz mieć go zawsze przy sobie.

Podane czasy są przybliżone i dotyczą wydruków na drukarce 3D MakerBot Replicator (piątej generacji), przy optymalnych ustawieniach dla danego modelu.

źródło: thingiverse.com