PRZEMYSŁ I DESIGN

ŻYWICE O PARAMETRACH ABS, PP, CERAMIKA

ODPORNOŚĆ TERMICZNA DO 200°C

I WIELE INNYCH

DOSKONAŁA JAKOŚĆ POWIERZCHNI

NIE WYMAGAJĄCA WYKOŃCZENIA

CZARNY JEST ZAWSZE MODNY

NOWE ŻYWICE DLA PRZEMYSŁU

PRAWDZIWE, GUMOWE MODELE

W 3 KOLORACH

DOSKONAŁA GŁADKOŚĆ

NAJDROBNIEJSZE DETALE

Profesjonalne Przemysłowe Drukarki 3D SLA (Stereolitografia) DWS SYSTEMS

Laserowa precyzja. Szybkość produkcji. Wielomateriałowość. Prawdziwa wolność tworzenia.

Drukarki 3D DWS to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale nadają się do zastosowań prototypowych, szybkiego drukowania konsumenckiego, jak też i do użytku domowego. Podczas pracy te drukarki 3D są ciche oraz wydajne. Drukowanie 3D odbywa się przy małym zużyciu materiałów fotopolimeryzujących bez potrzeby stosowania dodatkowych uzupełniających materiałów. Drukarki DWS Systems bez problemu pracują na niemal wszystkich dostępnych materiałach eksploatacyjnych.

Systemy druku 3D do szybkiego prototypowania i produkcji zastosowań przemysłowych, designu i innych

Drukowanie 3D zmienia sposób wytwarzania, stając się procesem, który umożliwia firmom przekształcanie i dopracowywanie modeli produktów znacznie łatwiej i taniej niż przy użyciu tradycyjnych metod produkcji.

DWS opracowuje i produkuje technologię, materiały i oprogramowanie. Uzyskaną wiedzą dzieli się z profesjonalistami podczas druku 3d najbardziej skomplikowanych modeli. DWS ma na celu skrócenie czasów opracowywania produkcji, zapewniając najlepszą jakość pod względem precyzji, ostrości modeli oraz ich gładkości tam, gdzie jest wymagana. 

Ze względu na zredukowaną ilość ruchomych części i wyjątkową łatwość obsługi, drukarki 3D DWS charakteryzują się wysoką niezawodnością i wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania. 

Duża elastyczność jest możliwa dzięki szybkiej zmianie materiału, braku wstępnego podgrzewania i kalibracji.

Maszyny są kontrolowane przez dedykowane oprogramowanie, które jest kompatybilne z większością systemów CAD 3D, używanych w aplikacjach przemysłowych.

Wszystkie drukarki 3D DWS są wyposażone w źródło lasera BluEdge klasy 3B, stworzone przez centrum badawczo-rozwojowe DWS. Emituje promienie ultrafioletowe, które zespajają warstwa po warstwie materiał światłoczuły.

Platforma robocza unosząc się i opuszczając na zadaną odległość (grubość zespajanej warstwy) pracuje aż do zakończenia procesu druku 3d obiektu. 

Ruchy platformy zsynchronizowane z  pracą lasera, umożliwiają tworzenie wyjątkowo złożonych i precyzyjnych trójwymiarowych obiektów.

Te innowacje, w porównaniu do konwencjonalnych technik, sprawiają, że cały proces jest bardziej elastyczny i bardziej ekonomiczny, zwłaszcza pod względem zużycia materiałów, co pozwala osiągnąć najlepsze wyniki wysokiej rozdzielczości i ostrości budowanych obiektów.

Profesjonalne żywice do produkcji i zastosowań przemysłowych

Materiały te są projektowane, opracowywane i produkowane przez DWS, aby zagwarantować jakość gotowego produktu i optymalną wydajność fizyczno-mechaniczną.

Odkryj wszystkie materiały DWS za pomocą Wyszukiwarki materiałów.

Stereolitografia

SLA – Stereolitografia to technologia druku 3D, polegająca na warstwowym utwardzaniu wiązką lasera żywicy światłoutwardzalnej. Druk 3D metodą SLA charakteryzuje się najwyższą spośród technologii druku 3D dokładnością wymiarową budowanych modeli. Dzięki precyzyjnym laserom BluEdge produkcji DWS SYSTEMS, wydruki 3D spełniają najsurowsze normy, narzucone przez inżynierów z wielu branż, takich jak automotive, przemysł zbrojeniowy, medycyna, przemysł elektromaszynowy, przemysł lotniczy i inne, dla których budowane metodą przyrostową obiekty muszą spełniać najwyższe normy jakości, wytrzymałości, jednolitości i precyzji wymiarowej. Stereolitografia to technologia druku 3D, w której DWS SYSTEMS specjalizuje się od lat, produkując uznane na całym świecie drukarki 3D.

Czech CS Dutch NL English EN French FR German DE Hungarian HU Italian IT Polish PL Portuguese PT Russian RU Spanish ES