Artec Skaner 3D

ARTEC SPIDER Skaner 3D
Artec Spider to nowy skaner 3D zaprojektowany specjalnie dla użytkowników CAD idealny do inżynierii odwrotnej, projektowania produktu, kontroli jakości i produkcji masowej. Wraz z oprogramowaniem Artec Studio, to jest zaawansowane narzędzie dla projektantów, inżynierów i wynalazców z każdego rodzaju przemysłu.
Idealny skaner 3D dla modelowania CAD
Artec Spider to pierwszy ręczny skaner 3D dla aplikacji CAD. Skanuje z dokładnością do 30 mikronów i rozdzielczością do 100 mikronów, co oznacza, że ten skaner 3d jest najbardziej efektywny podczas digitalizacji obiektów małej wielkości z skomplikowanymi szczegółami, ostrymi krawędziami i cienkimi żebrami.
Skaner 3D do kontroli jakości
Utrzymanie jakości produktów z Artec Spider. Niesamowita precyzja, wysoka rozdzielczość i dokładność, idealne narzędzie pomiarowe pozwalające spełnić wymagania dotyczące jakości, wyeliminować błędy produkcyjne. Aby zobaczyć więcej skanów 3D wykonanych za pomocą skanera 3D ArtecSpider proszę kliknąć tutaj
Świetny do grafiki komputerowej
Artec Spider wprowadza nowy, dotąd nieosiągalny poziom detali skanowanych obiektów przy pomocy skanerów ręcznych. Twórz sceny grafiki komputerowej bogate w najwyższy poziom szczegółów przez digitalizację małych obiektów wraz ze znakomitym poziomem kolorów. Artec Spider potrafi uchwycić informacje o kolorze w 24 bitach na pixel (bpp) z rozdzielczością 1.3 megapiksela (Mpx). Te szczegółowe modele, z naniesioną teksturą, mogą być wykorzystane w wielu gałęziach przemysłu, m.in.: w grafice komputerowej i animacji.

ARTEC SPACE SPIDER Skaner 3D
W oparciu o skaner 3D Artec Spider powstał Artec Space Spider – zmodernizowany ręczny skaner 3D jest o krok przed konkurencją – oferuje ulepszony system chłodzenia, który umożliwia osiągnięcie optymalnej temperatury pracy i maksymalnej dokładności znacznie szybciej. Artec Space Spider, tak jak Artec Spider szybko skanuje małe obiekty w wysokiej rozdzielczości i w doskonałym kolorze.

Zdolność do wychwytywania teksturyTAK
Technologia skanowaniaŚwiatło strukturalne niebieskie LED (nie laser)
Rozdzielczość 3D, do0.1 mm
Dokładność punktu 3D, do0.05mm
Dokładność 3D na odległość, do0.03% na 100 cm

Przykładowe skany obiektów