ZŁOTNICTWO, DESIGN I MODA

SKOMPLIKOWANE, AŻUROWE MODELE

TO JUŻ NIE PROBLEM!

DOTYCHCZAS NIEOSIĄGALNE DETALE
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

ODLEWANIE BEZPOŚREDNIE ŻYWIC

TAK ŁATWE JAK ODLEWANIE BEZPOŚREDNIE WOSKU

Profesjonalne Jubilerskie Drukarki 3D SLA (Stereolitografia) DWS SYSTEMS

Laserowa precyzja. Szybkość produkcji. Wielomateriałowość. Prawdziwa wolność tworzenia.

Drukarki 3D DWS to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale nadają się do zastosowań prototypowych, szybkiego drukowania konsumenckiego, jak też i do druku przemysłowego. Podczas pracy drukarki 3D są ciche oraz wydajne. Drukowanie 3D odbywa się przy małym zużyciu materiałów fotopolimeryzujących bez potrzeby stosowania dodatkowych uzupełniających materiałów. Drukarki DWS Systems bez problemu pracują na niemal wszystkich dostępnych materiałach eksploatacyjnych.

XFAB 2500 SD

Systemy do druku 3D DWS SYSTEMS jako wzorzec dla biżuterii.

Drukowanie 3D zmienia sposób wytwarzania, stając się procesem, który umożliwia firmom przekształcanie i ulepszanie produktów znacznie łatwiej i taniej niż przy użyciu tradycyjnych metod produkcji.

DWS opracowuje i produkuje technologię, materiały i oprogramowanie. Uzyskaną wiedzą dzieli się z profesjonalistami podczas druku 3d najbardziej skomplikowanych modeli biżuterii. DWS ma na celu skrócenie czasów opracowywania produkcji, zapewniając najlepszą jakość pod względem precyzji, ostrości modeli oraz ich gładkości tam, gdzie jest wymagana. 

Ze względu na zredukowaną ilość ruchomych części i wyjątkową łatwość obsługi, drukarki 3D DWS charakteryzują się wysoką niezawodnością i wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania. 

Duża uniwersalność urządzeń DWS  jest możliwa dzięki szybkiej i bezkosztowej zmianie materiału, braku wstępnego podgrzewania i kalibracji. Maszyny są kontrolowane za pomocą dedykowanego oprogramowania, które jest kompatybilne z większością systemów 3D CAD używanych w aplikacjach jubilerskich.

Laser BluEdge®  klasy 3B stworzonym przez dział Badań i Rozwoju firmy DWS, emituje promienie ultrafioletowe, które zespajają warstwa po warstwie żywicę światłoczułą.

Profesjonalne materiały do produkcji biżuterii i dodatków odzieżowych.

Materiały są projektowane, opracowywane i produkowane przez DWS w celu zagwarantowania jakości gotowego produktu i ułatwienia procesu odlewania bezpośredniego.

Zostały opracowane specjalnie w celu uzyskania najwyższej rozdzielczości w produkcji filigranów, cienkich detali, ażurów, złożonych wzorów i solidnych, pełnych modeli. 

Odkryj wszystkie materiały DWS za pomocą Wyszukiwarki materiałów i znajdź najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb.

Stereolitografia

SLA – Stereolitografia to technologia druku 3D, polegająca na warstwowym utwardzaniu wiązką lasera żywicy światłoutwardzalnej. Druk 3D metodą SLA charakteryzuje się najwyższą spośród technologii druku 3D dokładnością wymiarową budowanych modeli. Dzięki precyzyjnym laserom BluEdge produkcji DWS SYSTEMS, wydruki 3D spełniają najsurowsze normy, narzucone przez inżynierów z wielu branż, takich jak automotive, przemysł zbrojeniowy, medycyna, przemysł elektromaszynowy, przemysł lotniczy i inne, dla których budowane metodą przyrostową obiekty muszą spełniać najwyższe normy jakości, wytrzymałości, jednolitości i precyzji wymiarowej. Stereolitografia to technologia druku 3D, w której DWS SYSTEMS specjalizuje się od lat, produkując uznane na całym świecie drukarki 3D.