ŻYWICE PRZEMYSŁOWE

Profesjonalne żywice do zastosowań w przemyśle i desingie. DWS poprzez wieloletnie doświadczenie pracy ze specjalistami z całego świata opracował materiały, które spełniają najsurowsze normy stabilności i jakości co zapewnia doskonałe efekty profesjonalnego druku 3D.
Żywice przemysłowe dzielną się na serie w zależności od sposobu wykorzystania: PRECISA – żywice dedykowane do zastosowań w designie oraz przemyśle, których najważniejszą cechą jest odwzorowanie najdrobniejszych detali. Dzięki domieszkom ceramiki są odporne na pracę w podwyższonej temperaturze oraz świetnie nadają się do druku modeli cienkościennych. INVICTA – Materiały parametrami przypominające te, używane na codzień w przemyśle i designie. Materiały o Parametrach przypominających ABS, PP, PE, PA i inne. Występują w kilku kolorach m.inn biały, szary, czarny, mleczny transparentny. VITRA – materiały, których główną cechą jest przezroczystość. Vitra 375 oraz Vitra 430 są materiałami, które nie wymagają dodatkowej obróbki by uzyskać doskonałe efekty transparentności przypominającej plexi czy szkło. FLEXA to seria materiałów przypominających gumę. Główną zaletą tych żywic jest tzw. pamięć, dzięki czemu po odkształceniu powracają do pierwotnego kształtu. Wydruki są wytrzymałe i nie rozwarstwiają się nawet po wielokrotnym zginaniu. FUSIA – żywice służące do odlewania metodą wosku traconego. Odlewanie żywic nie różni się od odlewania wosku, dzięki czemu decydując się na te materiały nie trzeba zmieniać technologii czy asortymentu do odlewania. Materiały odlewane nie pozostawiają popiołu.
IRIX jest to seria opatentowanych przez DWS żywic pod nazwą „Cyfrowy Kamień”. Są to żywice występujące w kilku kolorach. Z wyglądu i z dotyku przypominają prawdziwy kamień.

FLEXA 692

FLEXA 693

FLEXA GM08C

FLEXA GM08B

FUSIA DC800

FUSIA DC500

INVICTA DL360

INVICTA DL370

INVICTA 977

INVICTA AB001

INVICTA DL380

INVICTA 915

INVICTA AB002

INVICTA DL390

INVICTA 917

PRECISA 779

PRECISA DL260

THERMA DM220

THERMA DM210

THERMA 289

THERMA 294

VITRA 430

VITRA 413

IRIX