ŻYWICE JUBILERSKIE

Profesjonalne żywice do zastosowań w jubilerstwie. DWS poprzez wieloletnie doświadczenie pracy ze specjalistami z całego świata opracował materiały, które spełniają najsurowsze normy stabilności i jakości co zapewnia doskonałe efekty profesjonalnego druku 3D.
Żywice jubilerskie dzielną się na serie w zależności od sposobu wykorzystania: FUSIA – żywice dedykowane do odlewania bezpośredniego metodą traconego wosku. Różnią się od siebie różnicami w technologii odlewania oraz gładkością powierzchni po wydruku. Druk ażurów, gładkich obłych powierzchni już nie stanowi problemu i nie wymaga dodatkowej obróbki. THERMA oraz PRECISA to serie żywic służące do wyeksponowania najdrobniejszych detali i odbiciu ich w formach gumowych. Poprzez odpowiednie właściwości mechaniczne i odporności na podwyższone temperatury (do 200st), modele wyprodukowane z Thermy czy Precisi nie ulegają uszkodzeniu po procesie wulkanizacji. Modele można wykorzystywać kilkukrotnie bez utraty jakości.
IRIX jest to seria opatentowanych przez DWS żywic pod nazwą „Cyfrowy Kamień”. Są to żywice występujące w kilku kolorach. Z wyglądu i z dotyku przypominają prawdziwy kamień.

FUSIA DC300

FUSIA DC400

FUSIA DC500

FUSIA DC550

FUSIA DC700

FUSIA DC710

FUSIA DC800

FUSIA 444

PRECISA 779

PRECISA DL260

THERMA DM210

THERMA DM220

THERMA 289

THERMA 294

IRIX