Laserowa precyzja. Szybkość produkcji. Wielomateriałowość.

Prawdziwa wolność tworzenia.

DWS SYSTEMS

DWS Systems, Digital Wax Systems

DWS SYSTEMS został założony w Vicenzie w 2007 roku posiadając wieloletnie i znaczące doświadczenia w prototypowaniu. Założeniem DWS było zrealizowanie projektu drukarki 3D całkowicie wyprodukowanej we Włoszech, co doprowadziło do wytworzenia pierwszej maszyny cyfrowej woskowej maszyny – stąd nazwa firmy DWS – Digital Wax Systems

CO WYRÓŻNIA DWS SYSTEMS

    • nowa generacja materiałów światłoczułych opracowanych wewnętrznie
    • innowacyjny laser BluEdge
    • odpowiednie oprogramowanie
    • brak zanurzenia modeli w żywicy
    • szybkość, dokładność i lepsza jakość powierzchni
    • Dzięki łatwości obsługi i niewielu częściom ruchomym, DWS Systems wyróżniają się wysoką niezawodnością i bardzo niskimi kosztami utrzymania. Kluczowymi słowami naszego sukcesu są jakość i innowacyjność.

Drukarki 3D

Profesjonalne drukarki 3D

Dentystyczne
DIGITALWAX D

Linia obejmuje szybkie systemy produkcyjne dostosowane do potrzeb małych, średnich i przemysłowych laboratoriów ortodontycznych i protetycznych. W linii drukarek DIGITALWAX® D są też żywice i materiały do produkcji wysokiej jakości koron, mostów, urządzeń medycznych i długoterminowych uzupełnień tymczasowych.

Przemysł i Design
DIGITALWAX  X

Linia X zawiera szybkie systemy produkcyjne dostosowane do potrzeb najróżniejszych zastosowań przemysłowych oraz designu.  W linii drukarek 3D DIGITALWAX X są też żywice i materiały dla funkcjonalnych prototypów, modeli koncepcyjnych, żywice odlewnicze i do wulkanizowania gumy, materiały elastyczne oraz odporne na wysoką temperaturę.

Jubilerskie
DIGITALWAX J

Linia obejmuje szybkie systemy produkcyjne dostosowane do potrzeb małych, średnich i przemysłowych firm jubilerskich i zakładów produkcyjnych.  W linii drukarek DIGITALWAX® J są też żywice i materiały do produkcji wysokiej jakości modeli do odlewania metodą traconego wosku, modeli do termoformowania form gumowych oraz produkcji gotowej biżuterii przypominającej kamień.