Drukowanie 3D to dziedzina, w której się specjalizujemy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi druku 3D na najwyższym poziomie. W naszej pracy łączymy wiedzę z pasją, dlatego też powierzone nam projekty wykonujemy z ogromną precyzją i zaangażowaniem.

Do realizacji każdego projektu dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy potwierdzał nasz profesjonalizm w działaniu. Świadcząc usługę drukowanie 3D w pierwszym etapie współpracy z Klientem dokładnie ustalamy szczegóły projektu, aby jak najlepiej dobrać technologie druku 3D oraz materiał. Nasz druk 3D odbywa się w oparciu o technologie: FDM, CJP, SLA, SLS, DLP, MJM, DMS. Wydruki 3D świadczymy w obrębie miasta Warszawa, gdzie znajduje się również nasza siedziba. Wszelkie szczegóły dotyczące projektu możemy omówić bezpośrednio w naszym biurze lub telefonicznie.

Nasze usługi druku 3D wykonujemy na drukarkach 3D tylko renomowanych producentów, co gwarantuje, że nasze wydruki 3D są najwyższej jakości. Każde wykonywane przez nas drukowanie 3D poprzedzone jest przygotowaniem modelu przedmiotu, który ma zostać wydrukowany oraz dopracowanie go w każdym szczególe, zgodnie z indywidualnymi wytycznymi Klienta. Przygotowanie projektu do druku 3D oparte jest na udostępnianych nam wizualizacjach komputerowych lub plikach CAD. Pomocne są szczegółowe informacje dotyczące kolorystyki, faktury, wykończenia wydruku, który ma powstać. Jest to szczególnie ważne, ponieważ nasza drukarnia 3D może wykonać przedmioty o powierzchniach gumowych, metalizowanych, przeźroczystych, matowych lub z wysokim połyskiem. Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów, tym bardziej że wykonujemy również nietypowe wydruki 3D.

Usługi druku 3d świadczymy nie tylko dla Klientów z Warszawy oraz okolic. Świadczymy je w całej Polsce i nie tylko.  Oferujemy Państwu nie tylko jednorazowe wydruki 3D, ale jako drukarnia 3d specjalizujemy się również w krótkich seriach produkcyjnych. Tego typu zlecenia wykonujemy sprawnie i szybko, z zachowaniem wysokich standardów jakościowych. Wśród naszych usług dodatkowych proponujemy projektowanie 3D połączone często z modelowaniem 3D. W naszym zespole są inżynierzy i designerzy, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie do pracy w zakresie wzornictwa przemysłowego. Działamy kompleksowo, świadcząc usługi druku 3D w zakresie:

    • drukowanie 3D,
    • skanowanie 3D,
    • projektowanie 3D i modelowanie,
    • krótkie serie produkcyjne,
    • wydruki 3D i prototypy.

Zapraszamy do zapoznania się z technologiami, jakie wykorzystujemy podczas drukowania 3D oraz z naszymi dodatkowymi usługami, wśród których jest sprzedaż drukarek 3D marki DWS Systems oraz serwis drukarek 3D. Zapraszamy do naszej siedziby, Warszawa ul. Okrężna 49A.

Wydruk 3D wykonany drukarką 3D: