DRUKARKI 3D

Wybierz producenta

Drukarki 3D zrewolucjonizowały rzeczywistość. Wykorzystywane są w medycynie, edukacji, architekturze, produkcji i przemyśle. To tylko nieliczne zastosowanie drukarek 3D, chociażby z uwagi na sam fakt, że stają się one coraz bardziej popularne wśród użytkowników prywatnych. Z powodzeniem drukarki 3D sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych, projektowych, czy domowych. Firmy stawiając na innowacyjność oferowanych rozwiązań bardzo często swoje pomysły urzeczywistniają właśnie za pomocą drukarek 3D.

Jako dystrybutor drukarek 3d DWS Systems i MakerBot oddajemy do Państwa użytku drukarki 3D sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta na drukarki 3D DWS Systems z pewnością zostanie doceniona przez firmy i przedsiębiorstwa, które stawiają na profesjonalne i bardzo szczegółowe wydruki 3D.

Drukarki DWS Systems to urządzenia precyzyjne, których wydruki 3D mogą zostać wykonane z różnego typu materiałów eksploatacyjnych. Świetnie sprawdzają się w druku prototypów oraz w drukach koncepcyjnych. Są niezwykle proste w użytkowaniu, ponieważ nie wymagają kalibracji, a ich największą zaletą jest szybkość druku 3D przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Wydruki 3D na drukarkach DWS Systems to gwarancja powodzenia każdego projektu.

Drukarki MakerBot to niezawodne i łatwe w obsłudze maszyny, idealne do zastosowań profesjonalnych – tworzenia skomplikowanych modeli, prototypów oraz do zastosowań edukacyjnych – rozwijania kreatywności i zamiłowania do nauki wśród uczniów.

Nasza oferta na drukarki 3D spełni oczekiwania każdego Klienta. Nasi sprzedawcy doradzą Państwu przy wyborze drukarki 3D, aby sprawdziła się podczas codziennego użytkowania. Oprócz sprzedaży drukarek 3D oferujemy również usługi druku 3D. Nasze wydruki 3D są realizowane do 48 godzin zgodnie z indywidualnymi wytycznymi Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na wydruki i drukarki 3D.